Stowarzyszenie Pomost poszukuje osoby na stanowisko :

Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej, Asystent Osoby Niepełnosprawnej

W związku z realizacją projektu „Razem damy radę!”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, poszukujemy Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej/Asystent Osoby Niepełnosprawnej.

Miejsce pracy: Łódź oraz powiat zgierski, pabianicki, łódzki wschodni.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (V-VI.2022).

Wymiar etatu: 0,5.

Główne zadania:

wsparcie uczestników projektu (osób niepełnosprawnych z problemami psychicznymi) w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego, niezbędnych do aktywnego funkcjonowania społecznego. zawodowego i edukacyjnego.

Nasze oczekiwania:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku powinna:

· posiadać kwalifikacje pozwalające na wykonywanie pracy jako Asystent Osoby Niepełnosprawnej/ Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej

· posiadać wykształcenie pozwalające na pracę z osobami niepełnosprawnymi, a szczególnie z osobami chorującymi psychicznie

· być empatyczna, asertywna i zorganizowana,

· posiadać łatwość w nawiązaniu i podtrzymywaniu kontaktów

Aplikację CV prosimy wysyłać na adres m.trojanowska@pomost-lodz.org

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikację zostaną poddane analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Osoba do kontaktu:

Małgorzata Trojanowska, tel. 504 017 691